7 червня

Чернецька М.М.

22 червня
Бондаренко О.В.

Фахівці БДМУ обговорили питання функціональної діагностики в кардіології

П'ятниця, 01 червня 2018 11:23

25 травня у м. Чернівці Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького спільно з кафедрою внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» провели школу-семінар «Функціональна діагностика в кардіології» присвячену питанням діагностики та диференційної діагностики різноманітних патологічних станів у кардіології за допомогою функціональних методів обстеження, а також ведення пацієнтів з імплантованим штучним водієм ритму.

Розпочала конференцію від Буковинського державного медичного університету професор кафедри внутрішньої медицини ФР та СМ О.С. Полянська, котра наголосила на важливості проведення подібних заходів та всебічну зацікавленість медиків краю у проведенні освітніх заходів за участі провідних спеціалістів України. Зі словами вітання від Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика виступив завідувач кафедри функціональної діагностики, доктор медичних наук, професор О.Й. Жарінов, який подякував керівництву ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» та Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, а також медикам Буковини за теплу зустріч і зацікавленість у отриманні новітніх знань.

Загалом у виступах провідних спеціалістів з функціональної діагностики прозвучали новітні підходи до можливостей використання сучасної апаратури у діагностиці, контролю успішності проведеного лікування, реабілітації пацієнтів з захворюваннями серцево-судинної системи. Всі доповіді відбувались у вигляді жвавого діалогу з залом та ілюструвалися численними наочними прикладами. Після кожної доповіді були надані вичерпні відповіді та уточнення, щодо озвученої інформації.