22 жовтня

Томка І.Є.

Всесвітній день психічного здоров'я

П'ятниця, 12 жовтня 2018 11:08

З метою привернення уваги студентів до проблеми психічного здоров’я, покращення обізнаності у цій сфері, та з нагоди «Всесвітнього дня психічного здоров’я», 10 жовтня на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії куратор Панімарчук О.І. провела виховний захід зі студентами фармацевтичного факультету, присвячений збереженню психічного здоров’я студентів та викладачів.

Психічне та фізичне здоров'я – це два життєво важливих напрямки життя, які тісно переплітаються та глибоко взаємозалежні. Психічне здоров'я знехтуване занадто довго має вирішальне значення для загального благополуччя людей, суспільства та країни. Психічне здоров'я має найважливіше значення для нашої колективної та індивідуальної здатності.

Фізичне здоров’я неможливе без психічного здоров’я. За прогнозами фахівців до 2020 року психічні захворювання увійдуть до п’ятірки найбільш поширених захворювань у світі, за динамікою випереджаючи серцево-судинні.

Стреси є складовою частиною нашого життя, зміни у політичному і економічному становищі держави, негаразди у навчанні, на роботі, в побуті – усе це веде до психічних перенавантажень, що стає першою причиною психічних порушень.