Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Вчена рада БДМУ

Четвер, 22 листопада 2018 16:12

22 листопада пройшло засідання Вченої ради БДМУ, яке розпочав ректор професор Тарас Бойчук з вручення вітальних адрес ювілярам та дипломів про присудження наукових ступенів і атестатів про присвоєння вчених звань співробітникам нашого навчального закладу.

 

Професор Власик Леонід Іванович виголосив актову промову «Ультрадисперсні частинки в атмосферному повітрі м. Чернівці. Організація моніторингу та оцінка ризику».

Про науково – педагогічну діяльність медичного факультету №1 доповів декан медичного факультету №1 проф. Москалюк Василь Деонізійович.

Вченою радою розглянуто питання щодо присвоєння співробітникам університету вчених звань професора і доцента, а також розглянуто та затверджено матеріали засідання наукової та центральної методичної комісій. Затверджено матеріали ліцензійних справ щодо підготовки іноземних громадян за другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 221 Стоматологія та щодо підготовки іноземних громадян за другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 222 Медицина. Затверджено звіт про акредитаційний самоаналіз зі спеціальності 223 «Медсестринство» (5.12010102 «Сестринська справа») за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст».

Під час засідання затверджено ряд освітньо-професійних програм, зокрема:

  • освітньо-професійну програма вищої освіти підготовки фахівців у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» на початковому рівні (короткий цикл) зі спеціальності 221 «Стоматологія»;
  • освітньо-професійну програму фахової передвищої освіти  підготовки фахівців у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет»  зі спеціальності 221 «Стоматологія»;
  • навчальні плани підготовки молодших бакалаврів, молодших спеціалістів на рівні фахової передвищої освіти зі спеціальності 221 «Стоматологія».

Під час засідання було затверджено Правила прийому до ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та до коледжу БДМУ у 2019 році.

Прочитано 187 разів