11 березня

Стахова Т.С.

Співпраця БДМУ та Національної Поліції України

П'ятниця, 28 грудня 2018 16:14

28 грудня відбулося розширене засідання Вченої ради БДМУ, на яке були запрошені начальник Головного Управління Національної поліції України в Чернівецькій області та керівництво Управління кадрового забезпечення ГУНП.

Під час засідання ректор БДМУ Тарас Бойчук та Начальник ГУНП Анатолій Дмитрієв обговорили подальшу співпрацю університету та поліції Буковини щодо проведення курсів домедичної підготовки за програмою «Перший на місці події».

До слова поліцейські підрозділів поліції в Чернівецькій області першими в Україні пройшли підготовку за даною програмою. Практичні навички поліцейські відпрацьовували на базі кафедри медицини катастроф та військової медицини БДМУ на сучасному обладнанні та тренажерах. З листопада поточного року в Чернівецькій області пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати 88 працівників поліції.

Анатолій Дмитрієв вручив відзнаку «Про плідну співпрацю» ректору університету Тарасу Бойчуку, начальнику навчального відділу Володимиру Ходоровському, завідувачу кафедри медицини катастроф та військової медицини Ігорю Бірюку, доценту кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії, Петру Ковальчуку, доценту кафедри медицини катастроф та військової медицини Ірині Куковській.

В свою чергу Тарас Миколайович відзначив Грамотою та Подяками БДМУ за плідну та результативну співпрацю, вагомий особистий внесок в організацію підготовки поліцейських м. Чернівці та Чернівецької області з курсу домедичної підготовки представників ГУНП у Чернівецькій області:

Дмитрієва Анатолія, начальника Головного Управління Національної поліції України в Чернівецькій області, генерала поліції третього рангу

Федорюка Геннадія – начальника управління кадрового забезпечення Національної поліції України в Чернівецькій області,  полковника поліції;

Зелепугу Станіслава - начальника відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Національної поліції України  в Чернівецькій області, підполковника поліції;

Цопу Сергія - старшого інспектора з особливих доручень відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Національної поліції України  в Чернівецькій області, майора поліції

Фото: сайт ГУНП в Чернівецькій області