19 червня

Смандич В.С.

Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців Будинку дитини

Середа, 11 січня 2017 16:33

Новий рік та Різдво – одні з наулюбленіших дитячих свят. На жаль, є дітки, які обділені батьківською любов’ю та увагою і які не отримають очікуваного подаруночка у сімейному колі.

Студенти 1-ї групи 4-го курсу медичного факультету № 4 (спеціальність - “Педіатрія”) Буковинського державного медичного університету та їх куратор, доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Олена Макарова напередодні Нового року завітали до вихованців КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини».

Вони привітали діток із святом, що наближається, й подарували їм різноманітні цікавинки: розмальовки, пазли, олівці тощо.

За порадою доц. Макарової О. В., студенти підібрали саме такі подарунки, адже вихованці будинку дитини дуже люблять і з нетерпінням чекають занять з розмальовками та пазлами. До того ж, такі заняття не тільки дарують діткам велике задоволення, але й мають неабияку користь для формування особистості дитини, бо сприяють її пiзнавальній дiяльності та естетичному вихованню, зокрема розвивають уявлення та вiдчуття кольорiв, дрібну моторику, допомагають орiєнтуванню в просторi тощо. А студенти будуть довго пам’ятати очі дітей, сповнені радістю й вдячністю.