25 квітня

Малик Ю.Ю.

Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели Великодню благодійну акцію

Вівторок, 18 квітня 2017 13:15

До світлого дня Великодня іноземні студенти 44 групи 4 курсу (куратор Мирослава Березова) вирішили провести благодійну акцію і разом з небайдужими чернівчанами взяли участь у допомозі малозабезпеченій родині Шабуріних, про яких дізналися від волонтерів благодійної організації «Майбутнє України».

Студенти зібрали 2000 гривень, на які було закуплено продукти харчування – крупи, мука, цукор, макаронні вироби, картопля, олія, яйці, молоко тощо.

Сім’я Шабуріних – багатодітна з 5-ма неповнолітніми дітьми, а працювати має змогу тільки батько сімейства. Зароблених коштів ледь вистачає на оплату комунальних послуг. Проживає родина в Коломиї, в одній кімнаті старого будинку, який потребує термінового ремонту. Отримані продукти, хоч і не є значною допомогою, але в даному випадку виявилися дуже доречними.

Організатори акції закликають допомагати всім тим, хто цього потребує, адже робити добро легко і дуже потрібно.