9 жовтня

У БДМУ відзначили День фармацевтичного працівника України

Четвер, 14 вересня 2017 14:34
У БДМУ відзначили День фармацевтичного працівника України

Щороку у третю суботу вересня в Україні понад 350 тисяч представників фармацевтичної галузі святкують своє професійне свято.

З цієї нагоди 14 вересня у палаці «Академічний» відбулися урочисті заходи. Привітали співробітників університету та всіх фармацевтичних працівників проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олександр Іващук та декан фармацевтичного факультету Петро Присяжнюк.

Окрім того, з найщирішими поздоровленнями виступили почесні гості свята: перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець, начальник відділу фармацевтичного супроводу діяльності аптечних закладів ОКУ Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Гельфан Акжигітов.

Під час урочистостей відбулося нагородження працівників університету. За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку медичних кадрів, високий професіоналізм та з нагоди Дня фармацевтичного працівника Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджено декана фармацевтичного факультету Петра Присяжнюка та асистента кафедри медичної та фармацевтичної хімії, головного куратора фармацевтичного факультету Надію Панасенко. Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджено завідувача кафедри фармації Олега Геруша. Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджено: доцента кафедри фармації Олександру Горошко та асистента кафедри медичної та фармацевтичної хімії Михайла Ткачука, завідувача аптеки №2 ТОВ «Центр Буковини» м.Чернівці Марію Горін, провізора РКП «Центральна районна аптека №26» м.Новоселиця Нелю Данілову, провізора РКП «Центральна районна аптека №24» м.Хотин Аллу Дачковську, провізора, директора ТзОВ «ВІА ОДК» м.Чернівці Вікторію Пантелеймонову, завідувача аптеки №39 «ТзОВ «Маркет-Універсал» м.Чернівці Олесю Пилипюк.

За сумлінну працю, високу педагогічну майстерність, вагомий особистий внесок у підготовку провізорів і з нагоди Дня фармацевтичного працівника України грамотами БДМУ були нагороджені: асистент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Віта Анцупова, асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Валентина Бевзо, асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики Тетяна Бірюкова, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Наталія Давидова, професор кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Лілія Зуб, доцент кафедри медичної біології та генетики Мар’яна Кривчанська, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Вероніка Кулачек, доцент кафедри суспільних наук та українознавства Галина Навчук, асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики Дмитро Остафійчук, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії Оксана Панімарчук, асистент кафедри фармації Олександр Ровінський, асистент кафедри фармації Катерина Садогурська, асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інна Сахацька, доцент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Володимир Степанчук, асистент кафедри медичної біології та генетики Катерина Тимчук, доцент кафедри суспільних наук та українознавства Алла Ткач, доцент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Олена Ясінська.

За відмінні успіхи та сумлінне ставлення до навчання, активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах, а також з нагоди Дня фармацевтичного працівника України грамотою БДМУ нагороджено студентів фармацевтичного факультету: студентку 5 курсу Вікторію Вознюк, студентку 5 курсу Аліну Заворотну, студентку 2 курсу Катерину Галицьку, студентку 4 курсу Ганну Обжелянську та студента 4 курсу Івана Шмідова.

За високі досягнення на спортивних змаганнях, а також з нагоди Дня фармацевтичного працівника України грамотою БДМУ нагороджені студенти фармацевтичного факультету Валентина Гоцик – 2 курс та Роман Зелінко – 3 курс.

За активну участь у художній самодіяльності університету, а також з нагоди Дня фармацевтичного працівника України грамотою БДМУ нагороджені студенти фармацевтичного факультету: Катерина Варфоломеєва – 2 курс; Інна Прадун – 2 курс; Євген Янчик – 2 курс.

За відмінні успіхи та сумлінне ставлення до навчання, активну участь у роботі студентського самоврядування, а також з нагоди Дня фармацевтичного працівника України грамотою БДМУ нагороджені студенти коледжу БДМУ: Анастасія Андрущак – 3 курс; Ніна Беженар– 2 курс; Софія Жорнова – 2 курс; Галина Колотило – 3 курс; Діана Смандич – 2 курс.

Для всіх гостей свята цього вечора пролунали мистецькі вітання від народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», ансамблю «Букмед» БДМУ та учасників студій палацу «Академічний».

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 218 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 вересня 2017 09:01