9 жовтня

Польовий В.П.

В БДМУ пройшла Всеукраїнська конференція

Понеділок, 09 жовтня 2017 14:20

Впродовж 5-6 жовтня у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проходила Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особливості коморбідного перебігу захворювань та їх фармакотерапія в клініці внутрішньої медицини».

Конференція проходила за участі Громадської організації «Асоціація терапевтів Буковини». Головним організатором конференції виступив колектив кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

На початку конференції з вітальними словами виступили: професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, професор Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, професор Олександр Федів, Голова громадської організації «Асоціація терапевтів Буковини».

Робоча програма НПК передбачала проведення пленарного та трьох секційних засідань, а також постерної сесії з конкурсом стендових доповідей молодих вчених. Кращими були визнані стендові доповіді Богдан Н. (Одеса), Міхалєвої Т. (Київ), Гринюк О. (Чернівці). Програма конференції була з успіхом виконана у повному обсязі.

У роботі конференції взяли участь 43 професори, у тому числі 19докторів медичних наук, професорів медичних ВДНЗ України, професор О.Беркович (Німеччина), професор. Д .Брузерт (Бельгія), 35 доцентів, 63 кандидати наук, 286 практичних лікарів – терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів, пульмонологів, кардіологів, ревматологів, інфекціоністів, гематологів з 12 областей України.