Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 березня
Віцелару Л.К.
Ядуков В.В.

22 березня
Коржан О.П.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Білава Ю.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня
Дудка І.В.
Кметь Т.І.
Мельник М.С.

26 березня
Дорошко В.А.
Окрепка Г.М.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

27 березня
Андрієць М.М.
Масікевич А.Ю.
Томнюк Т.І.

28 березня
Зінченко І.В.
Кіріак Н.А.
Лобода В.Д.
Мельничук О.М.
Осадчук Г.Р.
Попова М.Л.
Турецький В.Д.
Фоміна Т.П.

29 березня
Ємельяненко Н.Р.
Грушецький О.М.
Дребот О.І.
Кучурян Д.І.
Остафійчук А.В.

30 березня
Залибіна М.В.
Мишковський О.М.
Олійник І.Ю.

31 березня
Боледзюк В.Б.
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.
Одайський В.В.

1 квітня
Курик В.І.
Марчук О.Ф.

2 квітня
Бабій Н.В.
Жуковський О.М.
Кантемір О.Т.
Литвінчук Н.М.
Маслянко В.А.
Петричко Л.М.
Поліщук О.Ю.

3 квітня
Акімов Л.В.
Гринчук І.О.
Коваль М.В.
Майструк А.П.
Модель Н.Е.

4 квітня
Драчук В.М.
Маляр Г.В.
Мойсей А.А.
Патратій М.В.
Повар М.А.
Білик Г.А.
Грешко Ю.І.
Рожко В.І.
Фесенко І.І.
Бирчак І.В.
Мар’янчук Г.Г.

Засідання студентського наукового гуртка з хірургії

Четвер, 14 лютого 2019 12:41

Студентський науковий гурток з хірургії, який проводиться на кафедрі хірургії № 1 БДМУ, є не просто факультативом, який дозволяє студентам поглиблено вивчати навчальну програму з хірургії, а й місцем до вони можуть відчути себе причетними до цієї, без перебільшення, особливої галузі медицини.

 

Засідання гуртка проводяться на добровільній основі, і саме ця обставина надихає студентів на участь у цьому заході, бо вони знають, що робота в гуртку принесе нові знання, досвід та враження. А будь-яке критичне судження під час представлення доповіді буде гарним стимулом для роботи над помилками і ніяк не відобразиться на успішності з дисципліни. І навіть навпаки – аналіз успішності студентів з дисципліни «Хірургія» на четвертому курсі яскраво доводить, що студенти, які постійно відвідують засідання гуртка, володіють високим рівнем знань та практичних навичок. Робота в гуртку допомагає студентові отримати відповідь на питання, чи є хірургія його покликом, позбавитись невпевненості у своїх силах, остраху за невдалу самореалізацію як хірурга.

Серед основних переваг участі в гуртку можна виділити:

  • можливість поглибленого вивчення хірургічної нозології за допомогою не лише рекомендованої навчальної літератури;
  • можливість здійснити науковий пошук по темі, яка найбільше цікавить студента, під керівництвом викладача кафедри, який зможе надати вичерпну та змістовну консультацію та допоможе у підготовці доповіді;
  • можливість взяти участь у клінічних дослідженнях та експериментах, що проводяться на кафедрі;
  • можливість презентувати результати роботи на підсумковому засіданні гуртка та на щорічному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих вчених – «ВІМСО.

Вагомою перевагою участі у СНГ є розвиток у студентів клінічного мислення, здатність на основі отриманих знань верифікувати хірургічне захворювання та обрати найбільш ефективну тактику лікування.

Різновиди практикумів

Також програма засідань студентського наукового гуртка окрім теоретичної частини пропонує студентам такі різновиди практикумів, як об’єктивне обстеження тематичних хворих під керівництвом викладачів кафедри, напрацювання техніки зав’язування хірургічних вузлів ручними, аподактильними та лапароскопічними методами, напрацювання техніки лапароскопічних маніпуляцій на тренажері з використанням біологічних матеріалів і симуляторів, напрацювання техніки накладання кишкового анастомозу на муляжі, напрацювання техніки електрокоагуляції та біологічного зварювання на біологічному матеріалі.

Саме така різнонаправлена діяльність роботи студентського наукового гуртка є запорукою більш ефективного засвоєння студентами основних теоретичних та практичних знань з хірургії, що дозволяє їм досягати хороших результатів у навчанні, а головне бути вагомим підґрунтям для подальшого професійного становлення.

Прочитано 137 разів