Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада

Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада

Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада

Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада

Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада

Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада

Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада

Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада

Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада

Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада

Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада

Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада

Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Перемоги легкоатлетів БДМУ

Четвер, 01 листопада 2018 15:46

31 жовтня в парку ім. Т.Г.Шевченка відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ 1-4 рівнів акредитації.

 

Команда БДМУ гідно виступила на цих змаганнях та посіла 2 місце в загальнокомандному заліку, а студентка 5 курсу Гаврилова Анжеліка суттєво покращила свій минулорічний результат та здобула срібло в особистому заліку. Загалом всі спортсмени нашого університету покращили результати минулого року та досить впевнено подолали свої дистанції.

У складі  команди виступали:

  1. Пшеничний Богдан - медичний факультет №2, 5 курс.
  2. Чубрей Ірина - медичний факультет №, 6 курс.
  3. Гетманенко Денис - медичний факультет №4, спеціалність «Педіатрія» 6 курс.
  4. Микитюк Анастасія - медичний факультет №1, 3 курс.
  5. Івасик Вікторія - медичний факультет №1, 5 курс.
  6. Гаврилова Анжеліка - медичний факультет №1, 5 курс.
  7. Корецький Роман – стоматологічний факультет, 2 курс.
  8. Ясинішин Дмитро - медичний факультет №1, 2 курс.
Прочитано 22 разів