10 лютого

Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Середа, 23 березня 2011 00:00

Науково-практична конференція кафедри сімейної медицини, фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету та комунальної медичної установи (КМУ)
 "Міська поліклініка №1" м. Чернівці

23 березня 2011 року в приміщенні актової зали КМУ "Міська поліклініка №1" спільно з науковцями кафедри сімейної медицини, кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ, міським управлінням охорони здоров'я та лікарями КМУ МП №1 проведено науково-практичну конференцію у рамках місячника боротьби з туберкульозом "На шляху до подолання туберкульозу: від боротьби до повного викорінення".

На порядок денний винесли актуальні проблеми фтизіатрії: особливості профілактики, раннього виявлення та лікування туберкульозу, антибіотикорезистентних форм. Обговорювали епідеміологічну ситуацію захворюваності на сухоти у м. Чернівці. Окрему увагу приділили навчальним програмам із упровадження адаптованої ДОТС стратегії і роль лікаря первинної ланки у покращенні протитуберкульозної роботи. З доповідями виступили завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ, д.мед.н. Лілія Тодоріко, професор кафедри сімейної медицини БДМУ Тамара Христич, позаштатний міський фтизіатр Людмила Шорікова та завідувач відділення профілактики КМУ МП №1 Любов Власик. У обговореннях прийняли участь практичні лікарі поліклініки.