21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Державні випускні іспити на фармацевтичному факультеті

Понеділок, 20 лютого 2012 00:00

У Буковинському державному медичному університеті відбувся третій випуск фармацевтів-бакалаврів заочної форми з 4,5 річним терміном навчання.

З 25 січня по 20 лютого 2012 року на базі кафедр фармації і медичної та фармацевтичної хімії випускники складали п’ять державних випускних іспитів з професійно-орієнтованих дисциплін: фармакологія, фармацевтична хімія, технологія лікарських засобів, фармакогнозія, організація та економіка фармації.

Відповідно до наказу № 456-Адм від 29.12.2011 р. для прийому державних випускних іспитів на фармацевтичному факультеті було створено державну екзаменаційну комісію. Голова комісії – доктор хімічних наук, доцент, завідувач кафедри медичної та фармацевтичної хімії М.К. Братенко.

Отримані результати державних випускних іспитів свідчать про достатньо високий рівень теоретичної та практичної підготовки більшості випускників, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики й освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів фармації.

Прочитано 591 разів Останнє редагування Вівторок, 25 грудня 2012 23:55