Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті

Четвер, 13 вересня 2012 00:00

13 вересня у стінах Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевта. В гостинній залі палацу “Академічний” зібралися провідні фахівці фармацевтичної галузі Буковинського краю, викладачі університету і, безперечно, ті, хто нещодавно обрав цю благородну професію своєю життєвою стежкою – студенти фармацевтичного факультету.

З вітальним словом до присутніх звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який висловив щиросердні вітання від ректора університету професора Тараса Бойчука. Також проректор вручив почесні грамоти та подяки викладачам, кращим студентам, керівникам аптечних закладів міста й області.

Яскравий концерт, підготовлений викладачами та студентами факультету, був проведений у кращих мистецьких традиціях університету. Свої вітання глядачам подарували Христина Мудрак, Олена Суворова, Анастасія та Валентина Данилюк, Василь Чередарик та Роман Довганюк, Анастасія Павлюк, Богдан Озарчук, Наталія Попів та учасники народного аматорського колективу пісні і танцю “Трембіта”. Крім студентів бурхливі оплески та захоплення у глядачів викликали вокальні номери викладачів факультету: Юлії Кадельник, асистента кафедри медичної та фармацевтичної хімії і Єлизавети Ткач, доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. Яскравою окрасою вечора були ведучі Катерина Віщук, студентський декан фармацевтичного факультету та Олександр Ровінський, викладач відділення молодших медичних та фармацевтичних фахівців кафедри фармації.

На завершення виступив доцент Петро Присяжнюк, декан фармацевтичного факультету, який привітав присутніх зі святом і подякував усім учасникам за чудове дійство. Ми також приєднуємося до вітань і бажаємо викладачам та студентам фармацевтичного факультету безхмарної долі та успішної кар’єри, нехай завжди поруч крокують працелюбність, фаховий хист і творчий оптимізм.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: