Викладач БДМУ став Головою регіонального осередку Української футбольної асоціації медиків

В рамках святкування Дня міста шанувальники футболу та медицини мали змогу бути присутніми на відкритті представництва ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» в Чернівецькій області та спостерігати за товариською грою між збірною України серед медиків та збірною медиків Чернівецької області.

Серед почесних гостей на святі були присутні: заступник голови Чернівецької ОДА – Ігор Богатирець, Чернівецький міський голова – Олексій Каспрук, начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА – Василь Павлюк, начальник навчального відділу Буковинського державного медичного університету – Володимир Ходоровський, завідуючий відділом соціально-економічного захисту обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я – Ярослав Фенко, почесний президент та співзасновник Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна медична асоціація» – Микола Шпаковський.

Також, цього ж дня, було обрано керівні органи Асоціації в Чернівецькій області:

Голова регіонального осередку – Олександр Буряк– доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету;

заступник голови регіонального осередку – Віталій Смандич– асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету;

тренер футбольної команди Чернівецької області серед лікарів – Микола Андрієць – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету.

Під час товариської гри, яка проходила на стадіоні фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія», команду гостей складали представники Вінницької, Івано-Франківської, Хмельницької, Львівської, Київської областей. Матч закінчився із рахунком 2:2.

Суддівство на полі забезпечували представники Чернівецької обласної федерації футболу – Бигар Павло, Медвідь Микита, Шестопалов Павло.

На завершення свята з нагоди відкриття представництва ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» в Чернівецькій області всі гравці були нагороджені грамотами та сувенірними медалями.

Організатори заходу висловили слова вдячності за сприяння та підтримку Чернівецькій облдержадміністрації, Чернівецькій міські раді, ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», фармацевтичній компанії «Юрія-Фарм», компанії «Укрмедстар», Профспілці працівників охорони здоров’я, титульному спонсору – мережі медичних лабораторії «Ескулаб».