Співробітники БДМУ зорганізували майстер-клас з неврології для лікарів Новоселицького району

22 листопада за ініціативи завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ професора Лариси Сидорчук за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА на базі КУ «Центр ПМСД Новоселицького району» (головний лікар – В’ячеслав Бежан) відбувся майстер-клас з неврології «Огляд хворого з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК). Тактика ведення, реабілітація, диспансерне спостереження сімейним лікарем».

Майстер-клас було проведено для сімейних лікарів, невропатологів та лікарів з медицини невідкладних станів Новоселицького району.

У заході взяли участь: Лариса Сидорчук – д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини, Анна Вакарчук – к.мед.н., головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, завідувач Центру невідкладної неврології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-університетська лікарня», В’ячеслав Бежан – головний лікар КУ «Центр ПМСД Новоселицького району», Сергій Паушак – заступник директора ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Каріна Поп – перший заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації.

Жвава дискусія відбулася після детального ознайомлення присутніх лікарів з клінічним маршрутом пацієнта на ГПМК. Корисною також була демонстрація Ларисою Губань (завідувач АЗПСМ с. Рідківці) та Інною Суружіу (завідувач АЗПСМ с. Ванчиківці) хворих з наслідками перенесеного ГПМК.