21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Червневе засідання обласного осередку Асоціації педіатрів

Субота, 16 червня 2012 17:28

7 червня 2012 р. відбулося чергове засідання обласного осередку Асоціації педіатрів України, присвячене питанням алергопатології дитячого віку. Враховуючи, що 30 травня відзначався Всесвітній день боротьби з астмою

, більшість доповідей, зокрема, обласного позаштатного дитячого алерголога ГУОЗ Ірини Безрукавої, асистента кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, к.мед.н. Сергія Сажина, дитячого лікаря-анестезіолога ОДКЛ Олександра Єрьоміна, висвітлювали аспекти епідеміології, діагностики та лікування бронхіальної астми, зокрема, організацію надання медичної допомоги хворим на астму дітям в Чернівецькій області.

Завдяки скоординованим зусиллям та тісній співпраці дитячої алергологічної служби області та кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету медична допомога дітям з алергійними захворюваннями  на теренах Буковини наразі характеризується високим рівнем, про що у своєму виступі зазначила заступник начальника управління з організації меддопомоги населенню ГУОЗ, к.мед.н. Марина Поліщук та професор, д.мед.н. Олена Колоскова.

Окрім алергологічної тематики, у доповіді асистента кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, к.мед.н. Миколи Гараса висвітлювалася проблема тяжкохворої дитини в педіатричній практиці, на підставі якої заплановано підготовку Локального клінічного медичного протоколу та клінічного маршруту тяжкохворої дитини.

Прочитано 644 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 червня 2012 01:30