Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

27 липня
Левандовський Р.А.

28 липня

Васильєва Н.В.
Лукаш І.В.
Навчук Г.В.
Потачевська М.М.

29 липня

Брагар В.П.
Вакарюк О.Р.
Підвербецька А.В.

30 липня

Ішков М.О.
Білокопита Г.М.
Двірничук В.І.
Корольова Л.М.
Майкан А.І.
Маковійчук І.В.
Павел К.І.
Паламар В.Д.

31 липня
Волошин В.Л.
Гарасим І.В.
Данелюк І.Д.
Нагірняк В.М.

01 серпня

Кирилюк А.І.

02 серпня

Пісоцький І.В.

03 серпня

Барбаза Є.Ю.
Бесплітнік М.Г.
Воєвідка О.С.
Кривецька С.С.

04 серпня

Бічер І.М.
Ковальчук П.Є.
Лук'янюк Л.В.
Махрова Є.Г.
Меленко С.Р.
Паляниця А.С.
Чала К.М.

05 серпня

Синиця В.Г.

06 серпня

Ватаманюк М.М.
Касіян В.І.
Кулачек В.Т.

07 серпня

Білоокий О.В.
Головко В.Д.
Гошовська А.В.

08 серпня

Влад Г.М.
Перепелюк М.Д.
Філіпець О.О.
Федорук О.С.
Цимбал В.І.

Програма «Серцево-судинний ризик під контролем»

Середа, 22 вересня 2010 00:00

Програма «Серцево-судинний ризик під контролем» реалізована на теренах Буковини під час проведення місячника обласної медичної і соціальної програми з профілактики серцево-судинних захворювань, започаткованого під егідою начальника Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації к.мед.н. І.Д.Шкробанця та за співпраці в.о. ректора Буковинського державного медичного університету професора Т.М.Бойчука, важливим етапом якої є дводенна Національна тренінг-програма «Школа антиейджингу і превентивної медицини» під головуванням громадської  організації  «Асоціація  антиейджинг,   гендерної   і превентивної  медицини», що розпочалася 22 вересня 2010 року, за приїзду представників наукової школи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (голова Асоціації  антиейджинг,   гендерної   і превентивної  медицини професор О.М.Барна), Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» АМН України (завідувач відділу епідеміології професор І.М.Горбась), Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького (професор А.В.Ягенський), Івано-Франківського Національного медичного університету (доцент Т.І.Маковецька).

Від Буковинського державного медичного університету в роботі наукового форуму прийняли участь професори В.К.Тащук і О.С.Полянська, від Головного управління охорони здоров’я області – обласний кардіолог к.мед.н. І.О.Маковійчук, а також ряд професорів і доцентів Київської і Чернівецької наукових шкіл в співпраці з практичними лікарями м.Чернівців та області.

Питання, що розглянуті під час дводенної наукової співпраці, присвячені антиейджингу – новій філософії медицини, серцево-судинному ризику в його медичних, соціальних та економічних складових, використання шкали SCORE (Systematic COronary Risk Evaluation) в Україні, визначенню та впливу на основні фактори серцево-судинного ризику, виконанні профілактичних програм з серцево-судинного ризику у жінок, особливостей первинної і вторинної профілактики ішемічної хвороби серця і гіпертонічної хвороби тощо.

Під час дводенного інформаційного заходу учасники Програми, лікарі і пацієнти безкоштовно отримали низку медичних послуг – визначили свій рівень холестерину та глюкози в крові за сприяння діагностичної лабораторії «Леонардо», оцінили рівень артеріального тиску, виявили інші індивідуальні фактори серцево-судинного ризику.

Прочитано 687 разів