7 лютого

Цисар Ю.В.

В БДМУ відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з педіатрії

Середа, 08 лютого 2012 00:00

8 лютого 2012 року кафедрою педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету було організовано І етап Всеукраїнської олімпіади з педіатрії у вигляді міжкафедрального туру, в якому взяли участь 10 студентів V-VI курсу спеціальності “Педіатрія” та “Лікувальна справа”.

Активісти Студентського наукового товариства БДМУ та усі, хто висловив бажання поглибити свої знання з дитячих хвороб, змогли продемонструвати свій рівень теоретичної та практичної підготовки у вигляді вирішення тестових завдань різного рівня складності, розв’язання ситуаційних клінічних завдань, інтерпретації результатів лабораторних та інструментальних методів дослідження, складання алгоритму дій з надання невідкладної допомоги дітям тощо. До речі, для об’єктивізації результатів, усі роботи конкурсантів були зашифрованими. Після ретельного аналізу авторитетним журі за участю представників кафедр педіатричного профілю на чолі з головою, професором О.К. Колосковою визначено переможців:

І місце – Христина Заяць, студентка 1 групи VI курсу, спеціальність “Педіатрія”;
ІІ місце – Наталія Максимчук, студентка 16 групи V курсу, спеціальність “Лікувальна справа”;
ІІІ місце – Юлія Волосівська, студентка 2 групи VI курсу, спеціальність “Педіатрія” та Віктор Катунін, студент 7 групи V курсу, спеціальність “Лікувальна справа”.

Переможці І етапу зможуть взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади, що відбуватиметься у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова та у Міжнародній олімпіаді з педіатрії, яка щорічно організовується Асоціацією педіатрів країн СНД на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Бажаємо переможцям гідно представити педіатричну школу Буковини на загальнодержавному та міжнародному рівнях.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: