7 лютого

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі школи-семінару щодо мініінвазійних технологій в сучасній хірургії

Вівторок, 21 лютого 2017 16:28

Впродовж 16- 18 лютого у м. Славське (Львівська обл.) проходила ХV школа-семінар «Мініінвазійні технології в сучасній хірургії. Ускладнення ендоскопії та мініінвазійної хірургії», організована Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького.

Під час заходу обговорювались питання сучасних малоінвазивних оперативних втручань при різних хірургічних захворюваннях, профілактика можливих ускладнень та перспективи впровадження новітніх технологій діагностики та лікування у практичну медицину.

З доповідями виступили провідні спеціалісти Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, вчені з Львова, Вінниці, Луцька, військові хірурги.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» були представлені доповіді професора Полянського І.Ю., доцента Андрійця В.В., асистента Гирли Я.В., які були високо оцінені присутніми, а проф. Полянський І.Ю. головував на одній із секцій. Обмін думками за круглим столом дав можливість визначити перспективи подальшого розвитку малоінвазивної хірургії.