22 березня

Ластівка І.В.

Викладач БДМУ провела інформаційну годину до Всесвітнього дня імунітету

Неділя, 12 березня 2017 02:46

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії до Всесвітнього дня імунітету була проведена інформаційна година асистентом Панімарчук О.І. зі студентами ІІ – IV курсів фармацевтичного факультету.

Всесвітній день імунітету – лише один день в переліку медичних дат, але його значення величезне. Адже здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.

Вірним помічником імунітету є: збалансоване раціональне харчування, здоровий спосіб життя, здоровий і повноцінний сон, гігієна та чистота, свіже повітря, фізичні навантаження, активний відпочинок, загартовування і, звичайно, позитивні емоції, сміх, приємні враження, любов.

Метою заходу було інформувати студентів про значення, особливості функціонування імунної системи і способи її зміцнення.