В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

5 квітня в БДМУ розпочав роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

Урочисте відкриття відбулося в палаці «Академічний». З вітальним словом до учасників Конгресу звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив, що у 2017 році Буковинський державний медичний університет став першим з медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів, а BIMCO – першим молодіжним медичним форумом України у переліку заходів Асоціації. Тарас Миколайович побажав учасникам конференції найкращих вражень від перебування на Буковині і роботи конгресу, натхнення до наукових відкриттів, незгасаючого творчого потенціалу.

Під час І Пленарного засідання учасники заслухали онлайн-лекцію провідного науковця професора Леслі Лобеля, завідувача кафедри мікробіології, імунології та генетики факультету медичних наук Університету ім. Бена-Гуріона (Ізраїль).

Цьогоріч конгрес студентів та молодих вчених проводиться чотирнадцятий раз, участь у форумі беруть 1770 представників медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ з 17 країн світу.

«Сьогодні, відповідно до програми Конгресу – найбільшого наукового студентського форуму в Україні – пройдуть 35 секційних засідань, під час яких молоді науковці матимуть можливість поділитися своїми здобутками та задумами з теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарних й організаційних аспектів медичної і фармацевтичної галузей», – розповідає про перший день роботи конференції доцент, кандидат медичних наук Олена Тюлєнєва, науковий керівник Студентського наукового товариства та голова ради молодих учених БДМУ,

Детальніше про роботу конгресу на сайті Форуму

Програма Конгресу

Всеукраїнський медичний журнал молодих вчених “ХИСТ”