Чергова акція співробітників БДМУ з допомоги військовим в зоні АТО

З 6 по 24 лютого тривала благодійна акція зі збору макулатури та матеріалу для плетення маскувальних сіток серед співробітників університету (координатор акції – Сахацька І.М., асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії).

Спільними зусиллями зібрано 935 кгмакулатури і за отримані кошти закуплено рулон сітки (10,8 кг) для виготовлення маскувальних сіток.

До акції долучилися кафедри акушерства, гінекології та перинатології; анестезіології та реаніматології; біологічної фізики та медичної інформатики; внутрішньої медицини; внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб; фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії; дерматовенерології; клінічної імунології, алергології та ендокринології; медичної та фармацевтичної хімії; фармації; фтизіатрії та пульмонології; відділ виробничої практики.

Також, слід відзначити, що зібрано близько 5 тисяч гривень (кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії, мікробіології та вірусології, хірургії №2; Сахацька І.М., Чорноус В.О., Гордієнко В.В.), на які закуплено ліки та одноразові пеленки на передову та в ЛШМД м. Маріуполь. Співробітниками кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата передано перев’язувальні матеріали та шприци.

21 березня ліки та перев’язувальні засоби доставлено в м. Маріуполь. Зі слів волонтера Ірини Козки під вечір в ЛШМД було 7 поранених, тому дуже доречними були памперсні пеленки, а ліки – в операційній.

Щира подяка всім хто долучився, адже це один із кроків, що наближає нас до перемоги.

Прохання і надалі збирати макулатурута матеріал для плетення, потреба в якому залишається актуальною! В єдності наша сила. Лише разом і лише до перемоги.