В БДМУ відзначили День працівників освіти

27 вересня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З привітанням до гостей, викладачів та студентів університету звернувся професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який щиро подякував професорсько-викладацькому складу за наполегливу працю, побажав нових досягнень та шани й поваги від студентів.

На початку присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя за мирне життя в Україні.

До слів вітання долучилися гості – представники обласної та міської влади: Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації; Інга Маковецька, заступник голови Чернівецької обласної ради; Галина Бовкун, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

Під час урочистостей працівників ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» було нагороджено почесними відзнаками.

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

Булик Роман Євгенович, завідувач кафедри медичної біології та генетики;

Савка Іван Григорович, декан медичного факультету № 3;

Шутак Лариса Богданівна, доцент кафедри суспільних наук та українознавства.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені:

Кравченко Олена Вікторівна, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології;

Пашковський Валерій Мелетійович, завідувач кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.С.М.Савенка;

Слободян Олександр Миколайович, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії

Подякою Чернівецького міського голови нагороджені:

Наварчук Наталія Миколаївна, доцент кафедри анатомії людини ім.М.Г.Туркевича;

Скакун Ігор Опанасович, доцент кафедри психології та флософії;

Черновська Надія Василівна, доцент кафедри медичної біології та генетики.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

Голяр Оксана Іванівна, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб;

Маслянка Віталій Антонович, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології;

Навчук Галина Василівна, доцент кафедри суспільних наук та українознавства;

Паліс Сергій Юрійович, асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії;

Русіна Світлана Миколаївна, доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.С.М.Савенка.

Подякою Буковинського державного медичного університету нагороджені наступні викладачі – куратори студентських груп:

Анцупова Віта В’ячеславівна, асистент кафедри фізіології ім. М.Д. Кіршенблата;

Бобкович Катерина Олегівна, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб;

Велика Алла Ярославівна, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії;

Кишкан Інна Григорівна, доцент кафедри фармакології;

Кривчанська Мар’яна Іванівна, доцент кафедри медичної біології та генетики;

Лаврів Леся Петрівна, старший викладач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії;

Петринич Володимир Володимирович, доцент кафедри анестезіології та реаніматології;

Сахацька Інна Михайлівна, асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії;

Синиця Валентина Григорівна, доцент кафедри іноземних мов;

Швигар Леонід Володимирович, доцент кафедри педіатрії та медичної генетики;

Шинкура Лариса Михайлівна, викладач коледжу БДМУ.

Вчитель року -2016

Також під час свята відбулося уже традиційне вручення студентської нагороди «Викладч року – 2017». Голосування відбувалося пофакультетно, звання переможцям вручили Голова студентської ради Божедар Мафтичук, Голова студентської ради коледжу БДМУ та студентські декани.

Переможцями цьогоріч стали:

Медичний факультет № 1 – Яремій Ірина Миколаївна, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії.

Медичний факультет № 2 – Лойтра Анатолій Олександрович, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича.

Медичний факультет № 3 – Ходоровська Алла Анатоліївна, доцент кафедри гістології, цитології та ембріології.

Медичний факультет № 4 – Перепічка Михайло Петрович, доцент кафедри дерматовенерології.

Стоматологічний факультет – Гавалешко Василь Петрович, асистент кафедри ортопедичної стоматології.

Фармацевтичний факультет – Геруш Олег Васильович, завідувач кафедри фармації.

Коледж БДМУ – Кропельницька Юлія Валеріївна, викладач коледжу.

Мистецькі вітання – вокально-інструментальні, хореографічні, театралізовані та гумористичні постановки – своїм наставникам та гостям свята презентували студенти, учасники студій палацу «Академічний».