Безрук Т.О.

Трефаненко І.В.

Студентку БДМУ відзначено на Європейській студентській конференції

Понеділок, 09 жовтня 2017 11:27

Студенти БДМУ гідно презентували свій університет на Європейській студентській конференції.

Студенти медичного факультету №2 Босий Роман (6 курс), Закрутько Анна (5 курс), Яремчук Іванна (4 курс), та Панцюк Кирило (3 курс) взяли активну участь в роботі 28-ї Європейської студентської конференції (ESC), яка відбулася 27-30 вересня у м. Берлін (Німеччина).

Делегати презентували свої наукові доробки у вигляді постерних доповідей. Журі високо оцінило роботи наших молодих науковців.

Презентація Яремчук Іванни “Associations of physical activity and lifestyle with headache among medical students of Ukraine” була визнана найкращою у секції Public Health та відзначена спеціальною нагородою World Health Summit. Директор саміту Dr. J. Kichbusch особисто вручив студентці відзнаку – запрошення з безкоштовною реєстрацією та трепел-грант для участі в роботі цьогорічного World Health Summit.

Конференція була присвячена генній інженерії, всі учасники мали змогу відвідати лекції провідних науковців відповідної спеціалізації та взяти участь у цікавих воркшопах та соціальній програмі.

Прочитано 381 разів Останнє редагування Понеділок, 09 жовтня 2017 11:35