9 жовтня

Польовий В.П.

Робота науковців БДМУ увійшла в трійку найкращих у Європі

Четвер, 12 жовтня 2017 14:36

Наукові досягнення ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» високо оцінили в Берліні

Науковці БДМУ прийняли участь у роботі ІХ Гастро-конференції в м. Берлін (ФРН), де представили ряд доповідей, в яких висвітлено доробки наукових шкіл нашого університету.

Міжнародний науковий авторитет БДМУ також був підтверджений тим, що професора Л.П. Сидорчук, яка отримала нагороду, було включено до складу наукових модераторів одного з симпозіумів, що проходили в рамках конференції.

У роботі поважного наукового форуму прийняли участь понад 1700 учасників з 42 країн світу, у тому числі близько 10 учасників з України (Київ, Полтава, Львів, Чернівці).

Робота співробітників БДМУ відзначена премією

Робота науковців БДМУ, присвячена питанням генетичної детермінованості імунної відповіді в аспекті патогенезу запальних захворювань ШКТ (автори – Сидорчук Л., Бойчук T., Сидорчук I., Сидорчук A., Плегуца O., Сидорчук Р.) – отримала відзнаку (премію) та увійшла в трійку найкращих в Європі (Чикаго-Чернівці-Барселона).

Професор Р.І. Сидорчук своєму виступі відзначив високий рівень наукових досягнень вчених БДМУ та наголосив на перевагах міжнародного співробітництва з українськими вченими.

Прочитано 189 разів Останнє редагування Четвер, 12 жовтня 2017 14:55