Студенти БДМУ організували свято для вихованців Оршівського дитячого будинку

Студенти та викладачі БДМУ відвідали Оршівський дитячий будинок «Ромашка» з нагоди Всесвітнього дня дитини.

День дитини 20 листопада 1954 року Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування як день світового братерства та взаєморозуміння дітей, присвячений діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Студенти разом із кураторами провели майстер-класи з танців, малювання, розпису гіпсових фігурок, аквагриму. Після успішного завершення творчих завдань на діток чекали користні подарунки та смаколики.

Акцію зорганізували студенти 17 групи 1 курсу (куратор Жук Оксана, асистент кафедри гігієни та екології), 22 групи 1 курсу (куратор Телеки Марія, доцент кафедри іноземних мов), 20 групи 2 курсу (куратор Бірюкова Тетяна, асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики), 27 групи (куратор Сіцінська Інна, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), 23 групи 3 курсу (куратор Шульгіна Віра, асистент кафедри онкології та радіології), 24 групи 3 курсу (куратор Копчук Тамара, доцент кафедри фармакології), 25 групи 4 курсу (куратор Гарвасюк Олександра, асистент кафедри патологічної анатомії), 28 групи 3 курсу (куратор Лазарук Олександр, асистент кафедри патологічної анатомії), 24 групи 4 курсу (куратор Гошовська Аліса, асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології), 32 групи 4 курсу (куратор Печеряга Світлана, кафедри акушерства, гінекології та перинатології), студенти 15 групи 5 курсу (головний куратор медичного факультету №2 Телекі Яна) медичного факультету № 2 та студенти 1 групи 2 курсу медичного факультету №1 (куратор Букач Ольга, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб).

Особливу подяку організатори акції хочуть висловити Федіву Олександру, завідувачу кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, головному куратору медичного факультету №1 Оліник Оксані та колективу кафедри онкології та радіології (завідувач кафедри Бодяка Володимир).

Чужих дітей не буває. Студенти-медики впевнені, що добром та любов’ю треба ділитися, тільки тоді вони справжні.