10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Студенти-педіатри БДМУ відвідали вихованців спеціалізованого будинку дитини

Середа, 03 січня 2018 15:34

Як відомо, зустріч Нового року – одне з найдавніших і найпопулярніших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах, яку люблять й з нетерпінням чекають як дорослі, так і особливо діти.

Студенти 5-ї групи 3-го курсу медичного факультету № 4 (спеціальність “Педіатрія”) Буковинського державного медичного університету та їх куратор, доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Олена Макарова напередодні Нового року завітали до вихованців КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини».

Студенти привітали діток із святом, що наближається, й подарували їм різноманітні розмальовки, пазли, кольоровий папір та предмети гігієни. За порадою доц. Макарової О. В., студенти підібрали саме такі подарунки, адже вихованці будинку дитини дуже люблять і з нетерпінням чекають занять з розмальовками та пазлами. До того ж, такі заняття не тільки дарують діткам велике задоволення, але й мають неабияку користь для формування особистості дитини, бо сприяють її пiзнавальній дiяльності та естетичному вихованню, зокрема розвивають уявлення та вiдчуття кольорiв, дрібну моторику, допомагають орiєнтуванню в просторi тощо.