9 жовтня

Міщенчук В.В.

Скажи «Так!» своєму майбутньому

Вівторок, 08 травня 2018 11:31

20 квітня студенти 21 групи 2-го курсу провели круглий стіл «Скажи «Так!» своєму майбутньому» (куратор Григор’єва Н.П.). Студенти Николяк Богдан, Стефанюк Богдан, Мерзлякова Дар’я презентували цікаві доповіді та наочні матеріали щодо руйнівного впливу етанолу, наркотиків та тютюнопаління на різні тканини організму людини, акцентували увагу на вікові особливості дії даних речовин.

На кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії в курсі «Біоорганічна і біологічна хімія» під час лекцій та практичних занять постійно проводиться роз'яснювальна робота серед студентів щодо негативного впливу на здоров'я людини тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотичних та інших токсичних речовин.

У темі «Детоксикаційна функція печінки» під час практичних занять детально розглядаються біохімічні механізми токсичної дії етанолу та виникнення алкоголізму. У темі «Біохімія старіння» акцентується увага студентів на роль токсинів тютюнового диму у виникненні раку легень. У темі «Біохімія нервової тканини» з’ясовуються біохімічні механізми дії наркотичних засобів та причини звикання організму до наркотиків.