9 січня

Сторожук М.В.

В БДМУ обрано нову Голову Студентської ради

Четвер, 17 травня 2018 06:30

15 травня у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

У виборчих перегонах на посаду голови Студентської ради взяли участь: студент 4-го курсу медичного факультету №1 Мафтичук Божедар та студентка 5-го курсу медичного факультету № 2 Паранюк Юлія. Шляхом прямого таємного голосування перемогу здобула Паранюк Юлія.

Голова Студентської Ради Мафтичук Божедар виступив зі звітною доповіддю, у якій представив результати роботи комісій за всіма напрямами діяльності студентського самоврядування. Делегати Конференції мали змогу ознайомитися з результатами роботи Студради за 2017-2018 н.р. Співдоповідачами виступили студентський декан медичного факультету №2 Косован Дмитро та заступник Голови студентської ради Вакарюк Оксана.

Голова Студентської виборчої комісії Тимків Уляна оголосила результати прямого таємного голосування виборів виконавчих органів студентського самоврядування факультетів БДМУ. Делегати Конференції затвердили також новий склад Студентської виборчої комісії та контрольно-ревізійної комісії.

На Конференції з вітальним словом виступив ректор БДМУ професор Тарас Бойчук, який привітав новообраний актив студентського самоврядування університету а також відзначив успішну співпрацю студентства з ректоратом та вагомий внесок студентів у розвиток нашого навчального закладу.

Вітаємо нову голову та членів Студради з обранням та бажаємо плідної праці й успіхів у розвитку студентського самоврядування в університеті!

Прочитано 641 разів Останнє редагування Четвер, 17 травня 2018 10:37