11 березня

Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

Вівторок, 26 червня 2018 10:40
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

20 червня у Буковинському державному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради,

під час якого було підбито підсумки випускних іспитів 2017-2018 навчального року та розглянуто план заходів по усуненню недоліків, виявлених під час проведення випускних іспитів (доповідачі: проф. Власик Л. І., проф. Білецький С. В., проф. Ілащук Т. О., проф. Безруков Л. О., проф. Безруков Л. О., доц., д.мед.н. Годованець О. І., доц. Геруш О. В., доц. Плегуца О. М., доц. Геруш  І. В.).

Проректор з науково-педагогічної роботи доц. Геруш  І. В. прозвітував про роботу ЦМК у 2017-2018 навчальному році та ознайомив членів Вченої ради з планом її роботи на 2018-2019 навчальний рік. На засіданні затверджено кандидатури студентів для призначення академічної стипендії Президента України, академічної стипендії Верховної Ради України та академічної стипендії М.С. Грушевського на 2018-2019 навчальний рік.

Вченою радою затверджено ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами другого (весняного) семестру 2017-2018 навчального року, зміни до Правил прийому до БДМУ та Коледжу БДМУ у 2018 році, а також розглянуто матеріали засідання наукової комісії.

Члени Вченої ради розглянули Проект Статуту Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у новій редакції і прийняли ухвалу щодо подання його на погодження на Конференцію трудового колективу БДМУ.