18 липня

Розпочався прийом документів на навчання у коледжі БДМУ

Понеділок, 02 липня 2018 10:51
Розпочався прийом документів на навчання у коледжі БДМУ

Стартувала вступна кампанія для вступників до коледжу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

2 липня розпочався прийом заяв та документів від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на спеціальності «Фармація» та «Медсестринство».

До уваги абітурієнтів: заяви подаються за адресою вул. Богомольця, 2. Детальна інформація щодо умов вступу та конкурсного відбору представлена на сайті Центру абітурієнта БДМУ.

Вероніка copyСвоїми спогадами про навчання у коледжі БДМУ та про вибір начального закладу ділиться випускниця спеціальності «Сестринська справа», Студент року в номінації «Громадський діяч – 2017», відмінниця навчання Вероніка Цициу: «Я з дитинства мріяла допомагати людям. На мою думку, професія медсестри завжди буде потрібною, адже одужання людини залежить не тільки від лікування пігулками, але й від моральної підтримки і віри у зцілення. І саме медсестри на цьому нелегкому шляху піклуються про пацієнта, надаючи йому посильну допомогу та вселяючи надію і віру. Коледж БДМУ я обрала тому що він є одним з кращих та дає широкі можливості для самореалізації не тільки у навчанні. Впродовж років навчання я брала участь у багатьох наукових конференціях, міжнародних форумах, брала активну участь в роботі Студентської ради. Я дуже рада, що зробила саме такий вибір, адже обравши дану спеціальність, мої мрії стали реальністю. А ще я вдячна викладачам за те, що вчили нас, ділилися досвідом і допомагали нам розвиватись. Час навчання пролетів непомітно, але спогади і враження залишаться на все життя. Майбутнім студентам бажаю успіхів, натхнення і, звісно ж, успішно скласти вступні іспити й стати частиною великої медичної родини БДМУ».

Контакти:

Приймальна комісія:  0372-577584

Інформаційний Центр Абітурієнта:  0372-909008 (5-ліній),  044-3629958

Під час прийому документів та зарахування:

КиївСтар 098-7478507 ·МТС (Vodafone) 050-9545467 ·Lifecell (Life) 093-3826599 ·Інтертелеком 094-9921008 · 044-3629958

Спілкування у Viber - 095-6119384 та Telegram - 095-6119384

Канал "Абітурієнт БДМУ" в Telegram - https://t.me/bsmuab