У бібліотеці БДМУ провели інформаційну годину «Храм науки та душі»

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в читальний зал бібліотеки БДМУ

завітали студенти 4 курсу (21 група) спеціальності «Лікувальна справа» під керівництвом асистента Гараздюк М.С. та доцента Ванчуляка О. Я. та студенти 2 курсу (18 група) під керівництвом куратора групи Андрущак Л.А.

Для студентів була проведена інформаційна година «Храм науки та душі», під час якої їм розповіли  історію створення бібліотеки БДМУ, основні етапи її розвитку і здобутки. Співробітники бібліотеки розповіли присутнім про історично сформований бібліотечний фонд, який має певну освітню й наукову цінність та нараховує у даний час понад 412 тис. примірників. Також про впроваджені у бібліотеці сучасні інформаційні технології, сайт бібліотеки, електронні каталоги й дистанційні можливості WEB ІРБІСу.

Присутні дізналися про періодичні огляди нової літератури, експонування великої кількості тематичних виставок, проведення інформаційно-освітніх й культурно-просвітницьких заходів. Досить активними й ініціативними були студенти під час проведення вікторини на знання історичної, медичної та української художньої літератури. Неабияку зацікавленість викликало у присутніх відео про 20 найвідоміших бібліотек світу.

Особливе враження на студентів й викладачів справив читальний зал наукової літератури з відкритим доступом, у якому вони мали можливість ознайомитися з новими надходженнями наукової літератури (зокрема, книгами авторитетного світового видавництва Elsevier), рідкісними й факсимільними виданнями, публікаціями співробітників БДМУ.

Захід підготували й провели: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Ірина Шундерюк.