11 березня

Стахова Т.С.

Науковці БДМУ успішно виступили на міжнародному науковому форумі в Італії

Вівторок, 16 жовтня 2018 14:19

У м. Мілан (Італія) відбувся міжнародний симпозіум з актуальних питань патології шлунково-кишкового тракту, в якому прийняла участь делегація з ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі завідувача кафедри сімейної медицини, професора Лариси Сидорчук та професора кафедри загальної хірургії Руслана Сидорчука.

Під час симпозіуму науковці нашого університету представили результати власних клінічних та експериментальних досліджень. Одна з доповідей отримала відзнаку наукового комітету форуму – «outstanding award».

Представники БДМУ мали змогу також ознайомитись із досягненнями науковців з інших країн, поспілкуватись із колегами. Учасники наукового форуму з різних країн із цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської лікарні та навчально-практичних центрів БДМУ.

Упродовж поважного наукового форуму, делегати мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, прийняли участь у обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.