Василик М.Г.

Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Чернівецьким гімназистам розповіли про особливості опанування професії лікаря

П'ятниця, 26 жовтня 2018 16:05

Викладачами кафедри психології та філософії Осипенко В. А. та Слубською А. Я. в Чернівецькій гімназії №4 було проведено профорієнтаційну роботу учням 10 - 11 класів  щодо умов вступу й навчання в Університеті, перспектив й переваг навчання в БДМУ.

Учнів гімназії ознайомили з переліком спеціальностей, роботою підготовчих курсів та можливістю дистанційної підготовки до ЗНО. Окрім того, було зазначено про можливість самостійно чи з батьками отримати корисну інформацію для вступників на сайті Інформаційний центр абітурієнта.

Окремий наголос було зроблено на проекті Умов прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік, що розроблений Міністерством освіти і науки України й представлений до громадського обговорення.

З метою кращого сприйняття інформації щодо переваг навчання в БДМУ учнями гімназії до профорієнтаційної роботи були долучені студентка 25 групи, 3-го курсу, спеціальності «Медицина» Марина Тарабанчук, яка є випускницею цієї гімназії та студенти 1 групи, 3-го курсу, спеціальності «Медична та психологічна реабілітація» Андрій Попович і Мар’яна Павленко.

Запрошено учнів та їхніх батьків на зустріч «День відкритих дверей» у листопаді 2018р. в палац «Академічний» (про точну дату гімназистам буде повідомлено додатково).