24 липня

Цимбал В.І.

В БДМУ відзначили кращих спортсменів

Середа, 17 травня 2017 16:12

16 травня у Буковинському державному медичному університеті урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.

На свято до спортсменів завітав проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Іващук Олександр Іванович, голова профспілкового комітету університету Ковальчук Петро Євгенович, начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, декан медичного факультету №2 Глубоченко Володимир Григорович, директор коледжу БДМУ Грачова Тамара Іванівна, заступник декана медичного факультету №1 Буряк Олександр Григорович, заступник декан медичного факультету №4 Сажин Сергій Іпполитович, заступник декана стоматологічного факультету Кметь Тарас Ігорович, головний куратор медичного факультету №1 Оліник Оксана Юріївна, головний куратор медичного факультету №2 Телекі Яна Михайлівна, головний куратор медичного факультету №4 Семененко Світлана Богданівна, головний куратор фармацевтичного факультету Панасенко Надія Віссаріонівна, головний куратор медичного факультету №3 Войткевич Юлія Ігорівна.

Олександр Іванович Іващук від імені ректорату привітав спортсменів з успішним завершенням спортивного року, відзначив, що цього року студенти дуже достойно представили наш університет на змаганнях різного рівня.

На святі були нагороджені переможці та призери всеукраїнських, міжнародних та обласних змагань.

Надзвичайно зворушливою була церемонія вітання випускників-спортсменів. До них зі словами вдячності звернулися їх тренери.

Свято закінчилося, але ще не закінчили сезон наша футбольна команда. Готуються до участі у напівмарафоні наші легкоатлети. Тож бажаємо їм перемог. І сподіваємося, що наступний рік стане для всіх наших спортсменів ще успішнішим.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: