9 жовтня

Польовий В.П.

В БДМУ пройшов І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Четвер, 12 жовтня 2017 16:48

11 жовтня на кафедрі суспільних наук та українознавства відбулося відкриття І етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Його мета – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення школярів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Щорічно у престижному Конкурсі беруть участь близько тисячі учнів 5 – 11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та курсантів вищих шкіл усіх рівнів акредитації, а також молоді люди з різних куточків світу – пошановувачі Шевченкового слова.

Конкурс відзначається високою активністю й серед студентства БДМУ, проходить піднесено й урочисто. Це гарна можливість для майбутніх лікарів долучитися до свого минулого, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка.

Цьогоріч в І етапі мовно-літературних змагань взяли участь студенти І курсу медичного факультету № 1 та №2, фармацевтичного та стоматологічного факультетів. За результатами їхніх робіт будуть визначені переможці, які гідно представлятимуть наш університет у наступних етапах конкурсу.

Організатори заходу побажали учасникам творчої наснаги, успіхів і перемог.