Студенти-стоматологи БДМУ відвідали будинок людей похилого віку

В останній день жовтня студенти стоматологічного факультету разом з кураторами відвідали з благодійною акцією Кіцманський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), адже 25 стареньких людей (з них 12 «лежачих»), які не мають можливості доживати віку поруч з родинами, перебувають під цілодобовою опікою турботливих працівників центру.

Студенти і викладачі привезли їм подарунки – теплі речі, засоби гігієни, солодощі та фрукти. Мешканці стаціонарного відділення радо зустрічали гостей, з нетерпінням очікуючи на теплу розмову та увагу. Тому що крім матеріальних потреб, найбільше відчувається дефіцит спілкування.

«Хочеться, щоб про літніх людей, особливо про тих, які не в змозі подбати про себе самостійно, піклувалися та згадували не лише на свята. Щоб люди, які пропрацювали все життя, не відчували себе забутими й покинутими. Сподіваюся, що наші подарунки зроблять хоча б цей день солодким та щасливим», – розповідає організатор акції Аліна Заволович.

Для студентів ця зустріч також була незабутньою, адже вони познайомилися з Олексієм та Марією Леликами, які зустріли одне одного і одружилися у будинку престарілих. Ця пара побралася, коли нареченій було 89 років, а нареченому 91 рік! Пані Марія взагалі вперше стала на весільний рушник. Спілкування з подружжям, яке, незважаючи на поважний вік, не втрачає молодечого запалу, викликало сильні емоції. Такі люди вражають і надихають своєю непохитною життєрадісністю!

В акції взяли участь

студенти 8 групи 2 курсу (куратор – Аліса Жуковська), 1 групи 3 курсу (куратор – Ірина Окіпняк), 6 групи 3 курсу (куратор – Олеся Іваніцька), 8 групи 3 курсу (куратор – Лоліта Герасим), 1 групи 2 курсу (куратор – Орися Микитюк), 3 групи 1 курсу (куратор – Аліна Заволович).

У жовтні відзначається День людей похилого віку. Це свято є чудовою нагодою відвідати і привітати людей, які пройшли довгий життєвий шлях. Віддати шану тим, хто в свій час був молодим, працював для нашого кращого майбутнього.