14 серпня

Романчук Л.І.
Сорохан В.Д.
Чепишко М.І.

Співробітники БДМУ зорганізували майстер-клас з неврології для лікарів Новоселицького району

Вівторок, 28 листопада 2017 16:50

22 листопада за ініціативи завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ професора Лариси Сидорчук за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА на базі КУ «Центр ПМСД Новоселицького району» (головний лікар – В’ячеслав Бежан) відбувся майстер-клас з неврології «Огляд хворого з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК). Тактика ведення, реабілітація, диспансерне спостереження сімейним лікарем».

Майстер-клас було проведено для сімейних лікарів, невропатологів та лікарів з медицини невідкладних станів Новоселицького району.

У заході взяли участь: Лариса Сидорчук – д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини, Анна Вакарчук – к.мед.н., головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, завідувач Центру невідкладної неврології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-університетська лікарня», В’ячеслав Бежан – головний лікар КУ «Центр ПМСД Новоселицького району», Сергій Паушак – заступник директора ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Каріна Поп – перший заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації.

Жвава дискусія відбулася після детального ознайомлення присутніх лікарів з клінічним маршрутом пацієнта на ГПМК. Корисною також була демонстрація Ларисою Губань (завідувач АЗПСМ с. Рідківці) та Інною Суружіу (завідувач АЗПСМ с. Ванчиківці) хворих з наслідками перенесеного ГПМК.