7 червня

Чернецька М.М.

22 червня
Бондаренко О.В.

Студентка коледжу БДМУ здобула перемогу у регіональному конкурсі медсестер-випускниць коледжів

П'ятниця, 08 червня 2018 15:56

30 травня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ проведений регіональний конкурс фахової майстерності «Краща медична сестра-2018» серед випускників медичних коледжів області та БДМУ зі спеціальності «Сестринська справа» (ОКР «молодший спеціаліст»).

У конкурсі взяли участь чотири представники з Чернівецького, Новоселицького, Вашковецького медичних коледжів, медичного коледжу БДМУ Кедик М.С.,Семенюк С.Д., Побіжан Т.О., Бойцуняк Т.В.

До складу журі увійшли викладачі коледжів та провідні фахівці з медсестринства Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА за головуванням Рошки Віри Миколаївни – головного експерта з питань медсестринства Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Голови Асоціації медичних сестер Буковини, заступника головного лікаря з питань медестринства ОКУ «Чернівецької обласної клінічної лікарні» м. Чернівці.

Суддівська колегія об’єктивно оцінювала рівень теоретичних знань та фахових вмінь з основних розділів медсестринства у внутрішній медицині, хірургії та педіатрії. Всі учасники конкурсу виявили високий рівень знань та практичної підготовки.

Перемогу у конкурсі здобула випускниця медичного коледжу БДМУ, студентка 1-ї групи Бойцуняк Тетяна Василівна.

Кращими у номінаціях були відзначені наступні конкурсантки: Побіжан Т.О. медсестринство у педіатрії випускниця  Вашковецького  медичного коледжу.  З медсестринства у внутрішній медицині найсильнішою виявилась випускниця Новоселицького медичного коледжу Кедик М.С. Найкраще навички з медсестринства у хірургії виконала студентка Чернівецького медичного коледжу БДМУ Семенюк С.Д.

Із заключним словом виступив Плеш  Ігор Антонович - заступник голови, завідувач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет", який привітав та вручив грамоти і цінні подарунки переможниці та призерам конкурсу і побажав професійного зростання на обраному шляху.