Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Куковська І.Л.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Жусова І.В.
Караля Г.С.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Галушко К.С.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Фундюр В.Д.
Хомко О.Й.
Шевчук П.П.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Гальчук К.Л.
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.
Сандуляк М.Г.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.
Михайлюк Н.В.

12 грудня
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Варварич Ю.І.
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.
Вінклер І.А.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Окрім І.І.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

Ансамбль «Трембіта» презентував свою творчість у Вижниці

П'ятниця, 12 жовтня 2018 12:11

11 жовтня народний аматорський ансамблі пісні і танцю «Трембіта» в Вижницькому будинку культури представив для глядачів театралізоване дійство з трьох частин на основі традиційних обрядових свят - «Веснянки та Купальські забави», драматична феєрія «Вечорниці у тітки Дарини» та театральна постановка «Шо то є весілля…».

 

Виступ присвячений 55 річниці творчої діяльності ансамблю «Трембіта» та «Дню Захисника України» за підтримки профспілкового комітету БДМУ (Голова профкому - Петро Ковальчук). До слова, 55-річний ювілей народний аматорський ансамбль святкуватиме 1 листопада в палаці «Академічний».

Переглянути перфоманс артистів палацу «Академічний» – учасників народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» – мали можливість учні та вчителі Банилівської ЗОШ I –III ст. ім. І.Дияконюка, Вижницької ЗОШ I –III ст. ім. Ю. Федьковича, Вижницької спеціалізованої школи-інтернату ім. Н. Яремчука, Берегометського НВК, Вижницької гімназії. А також працівники культури Вижницької ОТГ, для яких пройшов майстер клас з театрального мистецтва.

Голова Вижницької районної державної адміністрації Руслан Сенчук після виступу ансамблю висловив щирі слова захоплення від побаченого дійства. Також Руслан Іванович зазначив, що таку презентацію традиційних обрядів має побачити якомога більше глядачів і не тільки Буковини.

Начальник відділу культури Вижницької районної державної адміністрації Наталія Додяк зазначила, що "Трембіта" надихає творити, берегти та примножувати наші культурні надбання. Побачене дійство, - зазначила пані Наталія, - цілісне та високо-художнє захоплює і вражає, а студентська молодь БДМУ надзвичайно талановита, експресивна та харазматична. Ансамбль отримав запрошення від керівництва Вижниччини виступити з концертами для жителів району.

Традиційні обрядові свята – це дорогоцінне художнє надбання народу,  витвір його поетичної душі, котрі необхідно знати й цінувати. І це одна з головних  мотивацій творців проекту залучати молодь до збереження  народної мудрості сьогодні і передати послідовникам завтра. Тож нехай і надалі ансамбль «Трембіта» творить дива народного мистецтва та пробуджує у глядачів гордість за наш край!

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/actual_events/6999-ansambl-trembita-prezentuvav-svoyu-tvorchist-u-vizhnitsi#sigProGalleria9c0b4d11a1
Прочитано 223 разів Останнє редагування Понеділок, 15 жовтня 2018 12:10