Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

11 березня
Антонюк О.П.
Боднар Б.М.
Війчук М.М.
Гулей Л.О.
Зорій Н.І.
Лаврів Л.П.
Савіцький В.В.

12 березня
Головко Д.В.
Голяр О.І.
Салваноглу М.М.

13 березня
Остапчук М.І.

14 березня
Вітковський О.О.
Гаращук І.І.
Плешко В.В.
Смоленцева А.Г.

15 березня
Бессараб М.Ю.
Кицюк Ю.Р.
Скрипник Н.І.
Скулеба В.Д.

16 березня
Іфтодій А.Г.
Бакун О.В.
Марчук І.С.
Семисюк А.М.
Сем’янів І.О.

17 березня
Бойчук Т.М.
Козак Н.В.
Турубарова-Леунова Н.А.

18 березня
Геруш О.В.
Подтикалова Т.В.

19 березня
Бродовський С.П.
Зорій А.А.
Кривецький В.В.
Олар О.І.
Паньків І.В.
Семенюк Ф.І.

20 березня
Оліник О.Ю.

21 березня
Віцелару Л.К.
Ядуков В.В.

22 березня
Коржан О.П.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Білава Ю.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня
Дудка І.В.
Кметь Т.І.
Мельник М.С.

26 березня
Дорошко В.А.
Окрепка Г.М.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

Студенти-медики зорганізували свято для діток

Четвер, 03 січня 2019 16:58

До загальноуніверситетської благодійної акції «Робити добро  легко» долучилися студенти медичного коледжу та студенти медичного факультету №3

 

marusyk27 січня студенти медичного факультету №3, які відвідують гурток на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (куратор СНГ – доцент Марусик У.І.) до новорічних свят відвідали дошкільну дитячу установу №31 для діток з особливими потребами. Благодійниками для потреб діток були закуплені засоби особистої гігієни, речі побуту та солодощі.

Після вручення подарунків та смаколиків, студенти разом з дітьми кружляли у танку та співали колядки. Ця акція вже встигла стати традиційною. Знаючи потреби особливих діток студенти не вперше відвідують цей заклад і в силу своїх можливостей допомагають вихованцям.

Студенти коледжу БДМУ відвідали пацієнтів дитячої лікарні

koledgТрадиційно з нагоди Дня дитини та напередодні Новорічних свят студенти коледжу БДМУ разом з кураторами Валерією Андрієць, Лідією Потаповою, Ольгою Скринчук, Марією Велею, Тетяною Никифорук відвідали з благодійною акцією маленьких пацієнтів кардіоревмогематологічного відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Гостей зустрів завідувач відділення Михайло Гнатюк. Він провів ознайомчу екскурсію та розповів студентам-фармацевтам про медичні препарати, які використовують лікарі у боротьбі з недугою.

Студенти привітали діток з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, презентували їм смачні подарунки, а також наповнили іграшками «Скриньки мужності».

Благодійна акція в СДНЗ №31

Уже понад десять років викладацький склад кафедри медичної біології та генетики БДМУ разом з кураторськими групами підтримують особливих малюків, вихованців спеціального дошкільного навчального закладу №31 м. Чернівці.

bulykПід час благодійної акції діткам було подаровано новорічну ялинку, солодощі і фрукти, іграшки, студенти та викладачі радісно провели час, танцювали, співали, грали в цікаві новорічні ігри, – подарований святковий настрій, супроводжує всіх протягом усіх новорічно-різдвяних свят.

До благодійної акції долучилися завідувач кафедри медичної біології та генетики, професор Булик Р.Є. та доценти кафедри Черновська Н.В., Кривчанська М.І. з групою №3 медичного факультету №1, Хоменко В.Г. з групою №51 медичного факультету №3 і асистенти кафедри Кушнірик О.В. з групою №52 медичного факультету №3, Волошин В.Л. з групою №8 медичного факультету №1 та Тимчук К.Ю.

Прочитано 283 разів Останнє редагування Вівторок, 22 січня 2019 16:13