12 липня

Сідоряк О.М.

«Новорічно-різдвяні зустрічі - 2011» в БДМУ

Четвер, 23 грудня 2010 00:00

З нагоди зустрічі Нового року та Різдва Христового у Буковинському державному  медичному університеті  23 грудня 2010 року відбулася мистецька феєрія гуртків та студій палацу «Академічний». З вітальними щирими словами  до співробітників та студентів університету звернувся ректор, професор Бойчук Тарас Миколайович, який побажав всім щасливого Нового року, а також висловив слова вдячності колективу університету за злагоджену роботу всіх відділів та кафедр університету в цьому році.

Ведучі вечора   у новорічних мольєрівських образах Жеронта та годувальниці Жаклін  Андрій Чиняков та  Катерина Сербенюк   впродовж вечора створювали атмосферу справжнього новорічного настрою, а також провели гумористичне інтерактивне опитування на виявлення «Кролика 2011» серед  глядачів зали палацу «Академічний».

Справжні мистецькі таланти продемонстрували наші студенти всіх факультетів університету, учасники творчих студій палацу «Академічний»: дует «Чар зілля» у складі Руслани Гусарчук та Христини Кириляк,  Оксана Габор, Манодж Ранджан, Войткевич Юлія, Анастасія Попчук, Василь Савка, Мирослав Данилишин та Назар Руснак , Алла Бурик продемонстрували прекрасні вокальні, інструментальні та хореографічні здібності. Танцювальна група медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців здивувала запальним «Рокен-ролом», переможниця у міському конкурсі «Кращий студент – 2010» Юлія Білоока підтвердила свій переможний статус, голова  та секретар  студентської ради БДМУ  Віталій  Смандич та Ольга Топорівська привітали професорсько-викладацький склад та студентів університету і засіяли шоколадними цукерками глядачів  зали, щоб 2011 рік був солодким.  Успішно дебютувала команда КВК та принесла чимало позитивних емоцій.  Тріо Алла Бурик, Анастасія Каспрук та Юлія Білоока черговий раз підтвердили свій сценічний професіоналізм.  Дмитро Черкач та Іванна Дрозда створили романтичний настрій, а танцювальна імпровізація від студентів медичного факультету №1 запалила новорічний вогник в серцях глядачів.  Анна Козар та Богдан Познякевич  колядкою «Тихий вечір» розпочали різдвяну частину новорічного вечора і продовжили  його Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта».  Завершив свято динамічною  та новорічною піснею гурт «ЛєКріДін».

Бажаємо всім гарних новорічних та Різдвяних свят!

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: