У БДМУ привітали кращих студентів-спортсменів

7 червя у Буковинському державному медичному університеті урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.

На свято завітали: проректор з науково-педагогічної роботи та вихованя Зорій Ніна Іванівна, голова профспілкового комітету університету Ковальчук Петро Євгенович, начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, декан стоматологічного факультету Білоокий В’ячеслав Васильович, заступник декана медичного факультету №1 Буряк Олександр Григорович, заступник декан медичного факультету №4 Сажин Сергій Іпполитович, заступник директора коледжу БДМУ з виховної роботи Петринич Оксана Анатоліївна, голова ради кураторів БДМУ Синиця Валентина Григорівна, головний куратор медичного факультету №1 Оліник Оксана Юріївна, головний куратор медичного факультету №2 Телекі Яна Михайлівна, головний куратор фармацевтичного факультету Панасенко Надія Віссаріонівна, головний куратор стоматологічного факультету Заволович Аліна Йосипівна.

Ніна Іванівна Зорій від імені ректорату привітала спортсменів з успішним завершенням спортивного року, відзначила, що цьогоріч студенти дуже достойно представили наш університет на змаганнях усіх рівнів.

На святі були нагороджені переможці та призери всеукраїнських, міжнародних та обласних змагань.

Надзвичайно зворушливою була церемонія вітання випускників-спортсменів. До них зі словами вдячності звернулися їхні тренери.

Свято закінчилося, але ніколи на закінчується робота над самовдосконаленням, яка завжди передує високим досягненням. Цього року наших спортсменів чекають ще спортивні збори в літньому таборі. Тож бажаємо їм перемог. І сподіваємося, що наступний рік стане для всіх нас ще успішнішим.