11 січня

Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Субота, 08 вересня 2012 00:00

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей. 8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.

Марафон відбувався на вулиці Братів Руснаків, де учасники марафону мали змогу спостерігати за театралізованими скандинавськими боями та вогняним шоу, а у “Юності Буковини” відбувся святковий концерт. Між мистецькими номерами транслювали сюжети про життя хворих діток, які найбільше у своєму житті мріють одужати.

Студенти БДМУ також долучилися до марафону. Проведення заходу стало гарнтією дієвої допомоги дітям, хворим на рак. Це є прикладом того, що кожен з нас має докласти зусиль до того, щоб всі діти росли здоровими та щасливими