11 січня

Ткач А.В.

Актуальні питання перинатології

П'ятниця, 17 грудня 2010 00:00

17 грудня 2010 року в палаці «Академічний» відбулося чергове розширене засідання переривчастих курсів для акушерів-гінекологів Чернівецької області на тему: «Актуальні питання перинатології».

В засіданні взяли участь: начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА доц. Шкробанець Ігор Дмитрович, Головний акушер-гінеколог Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА к.мед.н. Нікіфор Лівія Василівна, проректор з наукової роботи Буковинського державного медичного університету проф. Іващук Олександр Іванович, в.о. завідувача кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології д.мед.н. проф. Андрієць Оксана Анатоліївна.

В рамках засідання виступили з лекціями та доповідями: д.мед.н. професор Медвідь Володимир Ісакович (ДУ НДІ ПАГ Академії медичних наук України, м. Київ) «Основи акушерської кардіології»,  д.мед.н. професор Назаренко Лариса Григорівна (Харківська медична академія післядипломної освіти, м. Харків) «Спадкові порушення сполучної тканини – фактор акушерського та перинатального ризику» та «Місце перинатальної психології в акушерській клініці. Плід як індивідуальність», д.мед.н. проф. Андрієць О.А. «Прогестерон та вагітність: обґрунтування та добір адекватної терапії гестагенами в лікуванні невиношування вагітності»,  к.мед.н. доц. Юзько Т.А. «Особливості ведення вагітності після екстракорпорального запліднення та інших допоміжних репродуктивних технологій».

До участі в засіданні були залучені терапевти, кардіологи, ревматологи, неонатологи та анестезіологи  Чернівецької області, що, безперечно, сприяє обміну досвідом та підвищенню професійної кваліфікації лікарів.