У БДМУ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів

15 листопада у Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів.

Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який відзначив вагомий внесок студентства у розвиток навчального закладу. До слів привітання та вручення нагород долучилися представники обласної та міської влади.

За сумлінне ставлення та відмінні успіхи у навчанні, активну участь у роботі студентського наукового товариства, органів студентського самоврядування, художній самодіяльності, підготовці вечорів відпочинку та дозвілля студентів, високі досягнення у спортивних змаганнях та з нагоди Міжнародного дня студентів Грамотами Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та подарунками нагороджено 100 студентів вишу.

Під час урочистостей відбулося вручення переможцям нагород конкурсу «Кращий студент БДМУ-2018» у номінаціях.

Отже перемогу цьогоріч здобули:

• «Кращий студент-спортсмен» – Скоротіжук Назарій та Atiullah Mansuri.
  • «Кращий студент-художник» – Сауляк Анна та Bhanu Pratap.
  • « Кращий студент-митець» – Малиш Назарій та Клим Олена.
  • «Кращий студент – волонтер» – Гончарюк Марина та Клюйко Анастасія.
  • «Кращий студент-медійник» – Мельник Анастасія та Кринська Софія.
  • «Кращий студент-науковець» – Гоян Анастасія
  •  «Кращий студент – громадський діяч» – Смадич Діана та Вакарюк Оксана
  •  «Кращий студент БДМУ – 2018» – Рудницька Любов та Батіг Ірина.

Ювілейною відзнакою за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування  та особисті досягнення впродовж навчання та з нагоди 75-річчя університету нагороджена Паранюк Юлія, Голова Студентської ради БДМУ.

До слова, на щорічному міський конкурсі «Студент року–2018» БДМУ за рішенням Студентської ради буде презентувати Малиш Назарій, переможець в номінації «Студент-митець-2018».

Після нагородження на глядачів чекав неймовірний сюрприз – викладачі університету разом зі студентами презентували мистецький театралізований перфоменс з вокальними та хореографічними постановками, з гумористичними номерами.