Студенти БДМУ долучилися до відзначення Дня бібіліотек

29 вересня традиційно до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в обласній книгозбірні відбулася вечірка “Культурний шок в бібліотеці”.

Студенти медичного факультету №4, спеціальність «Педіатрія», 2 курсу 2 групи разом із куратором асистентом кафедри фізіології ім.Я.Д.Кіршенблата Вітою Анцуповою відвідали цей нестандартний захід.

У відділі Мистецтв, де зустрічала гостей його завідувачка Любов Шилюк, студенти подивились композицію-анонс містичної драми “Легенда про сиву ведмедицю” у виконанні молодих артистів з театру-студії “Коферик” (керівник Олексій Григорчук), ознайомились із Арт-виставкою “Акварелі купальської ночі” та поспілкувалися з її творцями: творчою молоддю та знаними майстрами Буковини, серед яких були член спілки художників України, член спілки дизайнерів України Анатолій Житарюк та відомий буковинський фотограф Сергій Ахременко.

Отримали задоволення від живої музики в виконанні лауреата багатьох конкурсів, відомого буковинського барда Володимира Кавєріна. Завітали до своїх друзів з відділу Абонемент, де заввідділом Ірина Щудло запропонувала майбутнім лікарям приєднатися до поетичної вечірки “Вечір поетичної свічі”.

Також студенти прийняли участь у акції “Зустріч наосліп з книгою” та отримали призи-книги. Всі відвідувачі заходу мали можливість розкрити свій інтелектуальний потенціал граючи в інтелектуальні та інтерактивні ігри, доторкнутися до магії моделювання та конструювання виробів на принтері 3D.

Захід “Культурний шок в бібліотеці було висвітлено на ТРК “Буковина”, студенти-педіатри Черней Богдан, Юлія Кміть, Елвін Аділов разом з іншими учасниками стали героями цього репортажу.