Студенти-фармацевти повернулися з навчальної практики

Проведення виробничої практики є важливою складовою частиною в підготовці майбутнього провізора у вищій школі.

Основною метою базової практичної підготовки є поглиблення та закріплення теоретичних знань студентів, освоєння практичних навичок і дослідницької роботи, знайомство із сучасним обладнанням. У цьому плані доброю традицією стала співпраця Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та Публічного акціонерного товариства (ПАТ) «Галичфарм» (м. Львів), яке вже кілька років поспіль приймає наших студентів для проходження навчальної практики з промислової технології лікарських засобів. Також уперше, в цьому році, студенти БДМУ мали змогу проходити виробничу практику на базі Закритого акціонерного товариства (ЗАТ) «Фармацевтична фірма «Дарниця» (м. Київ). Лідерство ЗАТ «ФФ «Дарниця» забезпечується використанням інноваційних технологій, що дозволяють гарантувати виробництво лікарських засобів у контрольованих умовах, з дотриманням вимог GMP, впровадженням менеджменту якості, широким асортиментом продукції, гнучкістю і мобільністю виробництва.

Цьогоріч навчальну практику з промислової технології лікарських засобів на даних фармацевтичних підприємствах під керівництвом асистентів кафедри фармації Ткачук О.Ю та Богдан Н.С. проходили 22 студенти 4-го курсу фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація» освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст». Студенти працювали у відділах: контролю якості, аналітичній та технологічній лабораторіях «Дослідного центру», мали можливість практично проводити оцінку якості зразків субстанції лікарських засобів, були присутні при перевірці води для ін’єкцій у бактеріологічній лабораторії. Ознайомились із сучасними аналітичними приладами, працювали з технологічним регламентом щодо промислового виготовлення ліків на базах ампульного, таблетного та хімічного цехів.

Інформацію підготувала заступник завідувача відділу практик з питань фармації Садогурська К. В.