6 вересня

21 вересня
Васильєв В.В.
Ткачук О.В.

Для студентів фармацевтичного факультету провели День інформації з нагоди професійного свята

Четвер, 14 вересня 2017 09:12

Напередодні Дня фармацевтичного працівника, який відзначається щорічно у третю суботу вересня,

13 вересня у читальному залі бібліотеки відбувся День інформації за темою «Біля витоків розвитку фармації».

Працівниками бібліотеки Аліною Ширєнкова-Білійчук, Софією Задерей, Ганною Кіселицею було підготовлено та проведено захід для студентів І курсу фармацевтичного факультету, який ілюстровано книжковою виставкою та оглядом видань кінця ХІХ століття.

Метою заходу було ознайомити студентів зі знаменними віхами в історії фармації, розповісти про багатогранність і специфіку роботи фармацевта.

У заході взяли участь студенти 1, 2 та 4 груп разом з головним куратором фармацевтичного факультету Панасенко Н.В. та куратором 1 групи Великою А.Б., які активно долучились до обговорення даної теми.

Галерея зображень

• БДМУ