«БДМУ та Чернівці стали для мене рідними»

Продовжуємо знайомити вас з нашими студентами. Сьогодні ми спілкуємося з Карлою Шрішті, студенткою 5 курсу медичного факультету №3.

«Чесно кажучи, з самого початку я хвилювалася, як буду навчатися в чужій країні. Проте, щиро дякую наставникам, вони допомогли адаптуватися і забути, що ми далеко за межами Батьківщини.

Навчання в університеті проводиться на англійській мові, завдяки цьому ми можемо легко спілкуватися та отримувати інформацію. Ми не тільки навчаємося теорії, а й маємо можливість свої знання підкріпити практично у навчально-практичних центрах. Взаємодія з хворими та їх співпраця при лікування є досить важливою.

БДМУ дає нам можливість розвиватися всебічно, спілкуватися з українськими студентами, та студентами з інших країн, брати участь у науковому, навчальному,мистецькому та громадському житті навчального закладу.

Щодо мого персонального досвіду участі у наукових конференціях, я повинна сказати, що це був безцінний досвід. Участь в наукових форумах як в Україні, так і за кордоном покращують навики комунікації, а також дають можливість знаходити однодумців з інших вузів України та зарубіжжя.

У БДМУ створені належні умови проживання в гуртожитках, де з комфортом можна проживати та навчатися.

На завершення, хочу відзначити – Чернівці – це маленька Європа, тут є своя унікальна атмосфера, я якій якось неймовірно поєдналися багато різноманітних культур. Люблю це місто, яке вже стало рідним, люблю архітектуру столиці Буковини і дуже рада, що стала студенткою саме БДМУ.”

Розмову вела: Інга Єременчук, асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології